21 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Mcallister

Tag: mcallister

McAllister i shqetësuar: Dritarja e mundësisë e hapur nga reforma zgjedhore...

Pas shtyrjes së nisjes së negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, kryetari i Komitetit për Punët e Jashtme në Parlamentin Evropian David McAllister...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!