12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Mediat italiane

Tag: mediat italiane

Lirimi i Alvinit ‘kryefjalë’ e mediave italiane: Sërish në shtëpi, pas...

Më në fund një lajm i mirë dhe i shumëpritur për Alvin Berishën, 11-vjeçari i rrëmbyer nga e ëma, luftëtare e ISIS në Siri,...

Mediat italiane për Ksamilin: Perlë e vogël e Rivierës Shqiptare

Gjatë vitit 2019, Shqipëria ishte vendi i dytë më i kërkuar në Google nga italianët. Numri i turistëve italianë që vijnë të kalojnë pushimet...

Jetesa e fëmijëve shqiptarë në mediat italiane: Braktisin shkollën e rrezikojnë...

Mënyrën e jetesës së fëmijëve të Bulqizës e prezanton dhe një reportazh i medias italiane “Le Iene”. Fëmijët çdo ditë lënë shkollën dhe vrapojnë...

Gjoksi i Ilda Bejlerit ka çmendur mediat italiane

Itali-Shqipëri ishte një ndeshje që ka mërzitur të gjithë shqiptarët për shkak të rezultatit që nuk ishte në favorin tonë . Por një njeri...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!