19 C
Tirana
29/09/2020
Home Tags Milan

Tag: Milan

Ibrahimoviç “trondit” Milanin, suedezi rezulton pozitiv me COVID-19

Zllatan Inrahimoviç ka rezultuar pozitiv me COVID-19 pak orë para ndeshjes kundër Bodø / Glimt, e vlefshme për eliminatoret e Ligës së Evropës. Lajmin...

Ibra qëndron tek Milan, drejtuesit e klubit në diskutime për rinovimin...

Zlatan Ibrahimovic ndryshoi atmosferën dhe energjinë në ekipin e milanit duke bërë që kuqezinjtë ta “marrin veten” pas janarit. Gjithashtu rritja me 1700% të shitjeve...

“Karriera ime sapo ka filluar”, Ibra vjen me një mesazh: Unë...

Suedezi Zlatan Ibrahimoviç, i cili aktualisht është pjesë e ekipit të Milanit ku në fillim të sezonit arriti të sjellë frymën e fitores në...

Theo Hernandez fton vëllain e tij të bashkohen në një skuadër

Theo Hernandez sot ka zbuluar ëndrrën e tij më të madhe, të luajë në një skuadër me vëllain e tij. Mbrojtësi i Milanit ka...

Milani ndryshon planet, koronavirusi i prish punë me trajnerin e ri

Milani kishte bërë gati detajet e fundit për një revolucion në skuadër, por nuk do të ndodhë kështu. Ralf Rangnick ishte njeriu i cili...

Milani me vendim zyrtar, tregon se kur do të kthehet në...

Milani nuk ka ndërmend të kthehet në stërvitje dhe të rrezikojı futbollistët dhe stafin teknik deri në momentin që të rikthehet siguria në stërvitje....

Ish-lojtari i Milanit: Ronaldo ishte i poshtër, ai na turpëronte

Alessandro Costacurta ka bërë një koment shumë interesant për legjendën e futbollit, Ronaldo "Fenomeni". Ish-lojtari i Milanit e ka quajtur rivalin më të fortë...

Donnarumma tregon të ardhmen e tij, zbulon sulmuesin që e ka...

Portieri i Milanit, Gianluiggi Donnarumma, ka treguar të ardhmen e tij. Senatori i "Djallit" beson se do të qëndrojë te skuadra italiane dhe për...

Merkato e nxehtë, Chelsea i rrëmben senatorin Milanit

Chelsea po mendon pnr portierin e Milanit, Gianluigi Donnaruma. Trajneri Frank Lampard është lodhur me portierin e tij Kepa dhe po mendon për merkaton...

Lajm i keq për Milanin, infektohet Maldini dhe djali i tij

Në Milano ka vetëm lajme të këqija këto ditë. Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, dhe djali i tij, Daniel, kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Lajmin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!