31 C
Tirana
08/07/2020
Home Tags Mimi Kodheli

Tag: Mimi Kodheli

“Zyshat e kanë mendjen te thonjtë dhe minifundi”, Kuvendi fshin deklaratën...

Dy deputetet e PS, Vasilika Hysi dhe Mimi Kodheli folën me nota kritike duke bërë përgjegjëse institucionet shtetërore teksa komentuan ngjarjen e rëndë të...

Foto/ Në Kuvend u drejton gishtin e akuzave, Myslym Murrizi ia...

Ndërsa në Kuvend, para kamerave deputeti Myslym Murrizi nuk kursehet duke i drejtuar qeverisë gishtin e akuzave, në ambiente larg syrit të medias shfaqet...

Akuza e Tahirit për radarët, Kodheli merr me radhë televizionet: I...

Ish-ministrja e Mbrotjes, Mimi Kodheli është shfaqur ne televizion pas një mungese të gjatë. Dalja e saj dje ne News 24 dhe sot ne...

Kodheli në emër të mazhorancës, dorëzon Tahirin: Njollosi Partinë Socialiste

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli është e kujdesshme kur pyetet për procesin gjyqësor ndaj Saimir Tahirit. Megjithatë, ajo thotë se drejtësia duhet t’i shkojë...

“Gjuajtje nën brez”, Kodheli nuk e pret mirë akuzën e Tahirit...

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli i është përgjigur akuzës së Saimir Tahirit që deklaroi se ai e ka lajmëruar atë për radarët e fikur. Në...

Ish-ministri i Brendshëm ‘zbulon talentin’ e Pjetrit dhe kumbarën që e...

Ish-ministri i Brendshëm teknik, Dritan Demiraj ka zbardhur më shumë nga e shkuara e Valdrin Pjetrit, i cili më 30 qershor u shpall fitues...

Video/ Kodheli rrëfen njohjen me Arben Keshin: “Djalë ideal dhe korrekt”

E ftuar në “Mbrëmje Ide” përballë gazetares Mirela Milori, ish-ministrja Mimi Kodheli ka folur për Arben Keshin, personi i cili del në audio-përgjimet e...

Video/ Mimi Kodheli jep “datën” e re: Zgjedhjet demokratike do të...

Ndërsa klasa politike vijon përplasjet për shtyrje ose jo të zgjedhjeve vendore, deputetja e PS, Mimi Kodheli ka dalë me një qëndrim ndryshe nga...

“Sfidoi” me Fletën e Lavdërimit në 7 mars, Mimi Kodhelit i...

Deputetja e Partisë Socialiste, Mimi Kodheli rezulton që veç doktoraturës, edhe një punim shkencor e ka kryer me plagjiaturë. Denoncimi me fakte konkrete vjen sërish...

Kodheli përsërit kritikat ndaj qeverisë: Nuk mund të fshihemi pas gishtit

Pas daljes në Ora News në orën 16:00, deputetja e PS-së, Mimi Kodheli u shfaq 6 orë më vonë edhe në News 24, në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!