27/01/2020
Home Tags Ministri

Tag: ministri

Lela: Nuk ka ligj që ia mbyll derën vrasjeve, ministri i...

Analisti Alfred Lela e cilëson si mjaft të rëndë situatën kriminale në vend, ndërsa komentoi vrasjen më të fundit në kryeqytet, ku u ekzekutua...

LVV-ja i propozon LDK-së që të shtohet numri i ministrive

Lëvizja Vetëvendosje i ka bërë një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës për të gjetur marrëveshjen dhe për të formuar qeverinë e re....

Meta falënderon Greqinë për ndihmën e dhënë: Na mbështet në këtë...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta falënderoi Greqinë për ndihmën e dhënë pas tërmetit që goditi Shqipërinë. Ai u takua me ministrin e Jashtëm të shtetit...

I kishin vjedhur biçikletën në Belgjikë, Ministria e Brendshme shqiptare ia...

Një banor i Brukselit ishte përpjekur shumë që të gjene biçikletën e tij të vjedhur, por autoritetet belge nuk e ndihmuan dot. Por ai...

Ministri i Jashtëm i Hungarisë: Katastrofë nëse nuk çelen negociatat

Ministri i Jashtëm i Hungarisë Levente Magyar mendon se nëse shtyhet sërish hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, atëherë kjo do...

Ministri finlandez kritika Serbisë: E papranueshme që loboni kundër Kosovës

Ministri i Punëve të Jashtme të Finlandës, Peka Havisto, i tha homologut të tij serb, Ivica Daçiç se është e papranueshme që Serbia po...

Ministri i Jashtëm çek kundër presidentit: Qeveria nuk e ka ndryshuar...

Ministri i Jashtëm i Republikës Çeke, Tomas Petriçek reagoi pas deklaratave të presidentit të vendit Millosh Zeman, se do të diskutojë me qeverinë për...

Hezitimi i Metës dhe kokëfortësia e Ramës; a do kemi sërish...

Nëse procedurat do të ecin normalisht, ministrat e rinj e propozuar nga Edi Rama do të nisin punë zyrtarisht më 21 janar. Pas dekretit...

Video/ Ministri i Ramës flet përçart para qytetarëve: Unë qenkam plakur,...

Prej disa javësh ministra e deputetë të PS-së janë shpërndarë nëpër Shqipëri për të zhvilluar dëgjesa publike. Në ndjekje të këtij turi, ministri Blendi...

Top Channel nxjerr blof ministrin e Ramës: Raportoi se u hoqën...

Ditën e enjte, ministri i Turizmit dhe i Mjedisit, Blendi Klosi raportoi të dhënat e bilancit të arritur pas aksionit kombëtar “Të pastrojmë Shqipërinë”....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!