32 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Mohamed Salah

Tag: Mohamed Salah

Juventus ofron Paolo Dybala-në dhe 175 milionë euro, për të marrë...

Pasi arritën të transferonin Cristiano Ronaldon duke bërë kështu blerjen e "shekullit", klubi i Juventusit po mendon të sjellë në ekip edhe sulmuesin e...

Salah refuzon çmimin ‘lojtari i ndeshjes’, ia dhuron shokut të ekipit

Mesfushori Mohamed Salah bëri një gjest për tu vlerësuar, pas fitores së Liverpool kundër Bournemouthi me shifrat 4:0. 26-vjeçari u shpall ‘lojtari më i mirë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!