26 C
Tirana
05/07/2020
Home Tags Muhamed Veliu

Tag: Muhamed Veliu

Iku nga Report TV, gazetari rikthehet në Top Channel: Është koha...

Gazetari Muhamed Veliu për shumë persona njihet si gazetari i Top Channel, pasi për 11 vite, nga Londra e Tirana ka punuar në këtë...

‘Report Tv’ u kritikua për intervistën me Xhisielën, Carlo Bollino: Vajza...

‘Report Tv’ është prej ditësh nën kritika të shumta për shkak të intervistës së parë që zhvilloi me Xhisiela Malokun, vajzën e dhunuar nga...

Muhamed Veliu ironizon kolegët e televizioneve: ‘Madamat’ dhe ‘VIP’-at kanë nisur...

Drejtori i Departamentit të Lajmeve në Report Tv, Muhamed Veliu ka vlerësuar punën e kolegut të tij, Arsen Rusta, i cili ka raportuar lajmeve...

Muhamed Veliu arrin marrëveshjen me Carlo Bolinon, posti i rëndësishëm që...

Prej 15 muajsh gazetari Muhamed Veliu ishte larguar nga Top Channel dhe nga gazetaria aktive, por kësaj periudhe ai ka vendosur t’i jap fund...

ISIS kërcënon sërish Shqipërinë, mesazhi i Lavdrim Muhaxherit për gazetarin shqiptar:...

Shqiptari nga Kaçaniku i Kosovës, Lavdrim Muhaxheri një eksponent i njohur i ISIS dhe ekzekutues barbar i shumë personave në Siri, ka lëshuar në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!