31 C
Tirana
09/08/2020
Home Tags Mullixhiu

Tag: mullixhiu

Receta e gatimit të gjelit të detit dhe përsheshit, nga kuzhinieri...

Mbase jo të gjithë keni pasur fatin të hani tek "Mullixhiu" (nëse nuk iu bie rruga duhet të gjeni rrugë me se s`bën) por...

Ndërsa shqiptarët po largohen, BE në Shqipëri sjell shembuj suksesi të...

Një nga problemet më shqetësuese aktualisht në Shqipëri, është largimi i të rinjve dhe sidomos pjesës më të arsimuar të popullsisë. Të shumtë janë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!