24 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Namik Kopliku

Tag: Namik Kopliku

Nga Lorenc Vangjeli te këshilltarja e Ramës dhe ish-deputeti i PS;...

Ministria e Arsimit ka publikuar listën me anëtarët e rinj që ka emëruar në Bordet e Administrimit të universiteteve publike. Anëtarët e bordeve u...

Sikleti i dy deputetëve të PS, sot votojnë President njeriun që...

Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë një historik të ngjeshur me përplasje, akuza dhe bashkëpunim, por zgjedhja e prishtime e Ilir Metës...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!