22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Ndikimi

Tag: ndikimi

Blendi Fevziu: Emisionet me politikanë nga PD e PS më të...

Për Blendi Fevziun, pushteti në media buron nga audienca, ndaj thotë se udhëhiqet prej saj, ose, nga perceptimi për të, në propozimin e temave...

Frika e ndikimit rus në zgjedhje, PS çon projekt-rezolutë në Kuvend:...

Partia Socialiste ka dërguar sot në Kuvend një projekt –rezolutë për “Ndërhyrjet e Huaja në Proceset Elektorale dhe Dezinformimin në Proceset Demokratike Kombëtare”. E firmosur...

Si do të ndikojë përdorimi i rrjetit 5G në jetët tona

5G pritet të ketë një impakt të jashtëzakonshëm tek njerëzimi, tek mënyra sesi jetojmë dhe punojnë. Do të ndikojë tek qytetet inteligjente, robotika dhe makinat...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!