19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Ndoj

Tag: ndoj

Policia dhe FNSH operacion në 5 qytete për të kapur atentatorët...

Një operacion masiv në pesë qytete të vendit ka nisur nga forcat e policisë për të kapur atentatorët e tjerë të prokurorit Arjan Ndoj. Ky...

Gazetari: Ndoj refuzon vizitat pas vdekjes së shoferit, Krimet e Rënda...

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoj ka kufizuar vizitat pasi ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të shoferit të tij Andi Maloku. Gazetari...

Prokurorja e Përgjithshme Marku nis hetimin disiplinor ndaj Arjan Ndojit

Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku, deklaroi se ka nisur verifikimin për prokurorin e Durrësit Arjan Ndoj. Reagimi i saj vjen pas kërkesës...

Atentati ndaj Ndojit/ Gazetari nuk beson te zbardhja e ngjarjes: Ky...

Kryeredaktori i lajmeve në Ora News, Trazhgim Sokolaj, mendon se atentati në mbikalimin Shkozetit ku u plagosën tri persona, mes tyre edhe prokurori i...

Arjan Ndoj flet pas atentatit: Nuk e prisja këtë, ju tregoj...

Prokurori Arjan Ndoj ka folur tre ditë pasi makina në të cilën ai po udhëtonte u qëllua me armë, nga ku u plagos vetë,...

Një dosje e vjedhur dhe ajo e gjyqtarit të vrarë Konomi...

Prokuroria e Krimeve të Rënda vazhdon hetimet për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj. Ai që ka befasuar hetuesit është fakti që në...

Artan Hoxha: Atentati ndaj prokurorit mund të zbardhë vrasjen e gjyqtarit...

Gazetari Artan Hoxha mendon se atentati ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj nëse hetohet deri në fund, mund të zbardhë vrasjen e gjyqtarit të...

Prokurori Ndoj i njeh autorët, policia nis një operacion masiv

Prokurori Arjan Ndoj i cili ishte objektivi i një atentati në mbasditen e sotme, i ka dhënë policisë informacione mjaft të vlefshme për atentatin. Pasi...

Fotot/ Në makinë me problematikun e Sukthit, kush është miku i...

Prokurori Arjan Ndoj po udhëtonte në makinë me shoferin e tij, si edhe me mikun e vet, Aleksandër Laho. Të dy morën plagë nga...

Historiku i prokurorit Ndoj/ Nga rrahja e avokatit të Lul Berishës,...

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoj, i cili u plagos pas një sulmi me armë në makinë është përmendur së tepërmi në javët e fundit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!