19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Nikoll Lesi

Tag: Nikoll Lesi

Lesi i përmendi emrin, reagon Endri Fuga: Alarmi është pa lidhje,...

Endri Fuga, këshilltar i kryeministrit Edi Rama, ka reaguar pas publikimit të një shkrimi nga Nikoll Lesi, botues i gazetës ‘Koha Jonë’, i cili...

Manjani për shoqërimin në polici të Nikoll Lesit: Ramës i duket...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar për shoqërimin në polici të botuesit të gazetës ‘Koha Jonë’, Nikoll Lesi, duke e konsideruar të pa...

Policia rrethon redaksinë e gazetës ‘Koha Jonë’, Nikoll Lesi: Telefonova Çakon,...

Botuesi i gazetës ‘Koha Jonë’, Nikoll Lesi ka denoncuar shantazhin që sipas tij i është bërë nga policia e shtetit me urdhër të kryeministrit...

Nikoll Lesi akuza IPR dhe Ora News për manipulim të sondazhit,...

Portali i ri i hapur nga gazetari Nikoll Lesi, “AlbanianNews1”, ka lëshuar akzua të forta ndaj IPR Marketing dhe Ora News për manipulim të...

‘Koha Jonë’: Nëse Rama nuk pranon ‘McAllister’, LSI dhe PDIU nuk...

Gazeta ‘Koha Jonë’ që drejtohet nga Nikoll Lesi ka publikuar një artikull ku komenton negociatat që po zhvillohen mes PS dhe PD për gjetjen...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!