18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Ole Gunnar Solskjaer

Tag: Ole Gunnar Solskjaer

Lukaku zbulon trajnerët më të mirë, kapet me Solskjaerin

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, ka folur në lidhje me largimin nga skuadra e Manchester United. Ai mendon se Antonio Conte dhe Jose Mourinho...

Video: United rikthehet te fitorja, Solskjaer merr frymë

Manchester United ka kaluar me rezultatin 3-1 Brighton-in. Ishte një sfidë e lehtë për skuadrën e Solskjaer, që ka zhbllokuar takimin në minutën e...

Trajneri i United flet troç: Nuk kemi asnjë shans me të...

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është treguar shumë realist me një deklaratë të fundit. Ai ka pranuar hapur se skuadra e tij...

Solskjaer pranon problemet, tregon objektivat e merkatos

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka folur në lidhje me problemet e ekipit të tij. "Djajtë" janë në krizë totale, pasi nuk...

United do Mandzukic, Juventusi i vendos çmimin e kripur

Juventusi nuk e do më Mario Mandzukicin, por nuk ka ndërmend ta "falë" në merkaton e janarit. "Zonja e Vjetër" do të paktën 15...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!