12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Operacion

Tag: operacion

Hashim Thaçi i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është nënshtruar një operacioni kirurgjik, njoftoi zyra për media e presidencës. Operacioni, sipas presidencës, ka dalë me sukses,...

Prizren/ Një polic humb jetën dhe dy plagosen gjatë një operacioni

Një punonjës i policisë së Kosovës humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën gjatë një operacioni në fshatin Zhur të Prizrenit. Sipas zëdhënësit...

Detajet/ Forcat RENEA operacion në Shijak për të shpëtuar pengun e...

Forcat speciale RENEA kanë zhvilluar një operacion ditën e sotme në Shijak, në përpjekje për të shpëtuar një 49 vjeçar i cili u morr...

Operacioni i madh i Policisë së Shtetit, kapen 4 persona dhe...

Policia e Shtetit ka arrestuar 4 persona dhe ka sekuestruar 60 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa. Nga informacionet e para, operacioni vazhdon dhe...

Tërmeti/ Operacion i madh i policisë së Tiranës, dhjetëra të arrestuar

Policia e Tiranës po ndërmerr një operacion të madh pas tërmetit të ndodhur më 26 nëntor. Prokuroria e qytetit ka lëshuar 40 urdhër-arreste, ndërsa...

Vjedhje, armëmbajtje pa leje dhe kanosje, policia e Korçës arreston dy...

Policia e Korçës finalizoi me sukses operacionin policor të koduar "Start 2020", ku arrestoi dy persona e shpalli në kërkim një tjetër. Këta dyshohen...

Sekuestrohen armë dhe heroinë, detajet e para nga operacioni gjatë natës...

Një operacion antidrogë është zhvilluar gjatë natës së mbrëmshme në Tiranë. Policia ka zbardhur detajet e para të këtij aksioni, ku janë sekuestruar një sasi...

Policia dhe FNSH operacion në 5 qytete për të kapur atentatorët...

Një operacion masiv në pesë qytete të vendit ka nisur nga forcat e policisë për të kapur atentatorët e tjerë të prokurorit Arjan Ndoj. Ky...

FNSH dhe RENEA operacion në Vlorë, “në sitë” i gjithë qyteti

Policia e qytetit të Vlorës, FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar në Vlorë ku po kryejnë kontrolle të imtësishme. Qëllimi është identifikimi dhe arrestimi i...

RENEA mësyn në Elbasan, kontrolle të befasishme në biznese

Forcat RENEA kryen kontrolle të shumta në qytetin Elbasanit, në bashkëpunim edhe me policinë e qytetit. Efektivë të shumtë zbarkuan në rrugë, lagje, lokale...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!