19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Operacioni

Tag: operacioni

U ndalua gjatë operacionit “Mezhgorani”, detyrim paraqitje për Henri Çilin dhe...

Gjykata e Posaçme rivlerësoi masat e sigurisë për të arrestuarit dhe të dyshuarit e dosjes “Mezhgorani”, ku mes personave që u ndalua disa javë...

Prapaskenat e operacionit të shpëtimit të Alvin: Mbeti me gojën hapur...

Autoritetet italiane kanë zbardhur detaje nga operacioni i shpëtimit të Alvin Berishës në kampin Al Hol në Siri. Sot, 11-vjeçari mbërriti në tokën italiane ku...

Video/ Autorët e grabitjes së postës në Krujë, përgjegjës për disa...

Policia e Shtetit ka treguar detaje nga operacioni "Filiali", ku u vunë në pranga pesë persona të akuzuar se janë të përfshirë në grabitjen...

Nga ish-kancelari i Gjykatës tek noterët e policët, zbardhen emrat e...

Policia bën me dije se në kuadër të operacionit “Maranaj” janë arrestuar shtetasit: Byrhan Alija, 61 vjeç nga Shkodra, Edi Memcaj, 33 vjeç nga...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!