12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Opinion

Tag: Opinion

Vrasja e Reçit/ Gazetarja tregon provat që la autori i krimit

Gazetarja Klodiana Lala deklaroi se biznesmeni Kastriot Reçi u qëllua nga hyrja nr. 28 e një pallati 9-katësh në Rrëshen. Ajo tregoi se autori...

“Elokuent, konformist, afër shumicës”, si mendojnë gazetarët për kreun e ri...

Gazetarët Artan Hoxha dhe Enton Abilekaj “skanojnë”profilin e kryetarit të ri të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), Arben Kraja....

Gazetari i britanikes “The Independent”: Gazetarët të ngrihen për paketën anti-shpifje

Gazetari i tabloidit britanik "The Independent" Borzou Dagarahi e shikon paketën anti-shpifje si një tendencë autoritare të qeverisë dhe i këshillon gazetarët shqiptarë që...

Frika e Kryemadhit: Shqiptarët rrezikojnë të mbeten pa rroga, duhej pakt...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mendon se faji është i qeverisë Rama nëse nuk hapen negociatat me BE-në. Ajo mendon se shumica duhej që...

Meta tregon disa detaje për qëndrimin e nesërm publik, quan disa...

Presidenti Ilir Meta ka treguar disa detaje nga qëndrimi publik që ai do të mbajë nesër në lidhje me draft opinionin Komisionit të Venecias. Në...

Rama sjell opinionin e regjisorit Niko Kanxheri për çështjen e prishjes...

Kryeministri Edi Rama i rikthehet edhe njëherë çështjes së prishjes së teatrit. Për ndjekësit e tij, ai ka sjellë opinionin e aktorit dhe regjisorit...

Përgjimet/ Habit kryebashkiaku Dako: Nuk jam duke folur me Astrit Avdylin

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, i cili akuzohet për lidhjen me klanin mafioz Avdyli, hodhi poshtë akuzat se ai ka komunikuar në telefon me...

“Celulari im kushton 7 mijë euro”, Kujtim Gjuzi – gazetarit: Kujdes...

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, deklaroi se mban në duar një telefon celular që kushtonte...

Opozita bojkot zgjedhjeve lokale? Analistët apel Bashës të mos bëjë hapa...

Pesë analistët e emisionit ‘Real Story’: Alfred Lela, Agron Gjekmarkaj, Skënder Minxhozi, Arjan Vasjari, Eduard Zaloshnja kërkojnë nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha...

Video/ Artan Hoxha mbrëmë në ‘Opinion’: Viktima nuk është Admir Murataj

Gazetari Blendi Fevziu u shpreh te martën në ‘Opinion’ se grabitësi i ekzekutuar në Rinas dyshohet të jetë Admir Murataj. Deklarata e tij u...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!