21 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Padi ne gjykate

Tag: padi ne gjykate

Mziu i vendosur të mos lëshojë zyrën, padi në Gjykatë për...

Xhelal Mziu ka bërë kërkesë në Gjykatën e Tiranës për mosnjohje të zgjedhjeve të 30 qershorit dhe mandatit të kryebashkiakut të ri socialist të...

Babai i reperit padit Taulant Ballën në Gjykatën e Tiranës

Taulant Balla akuzoi Sali Lushajn si “Banda e Sali Berishës”. Lushaj, babai i reperti Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka paditur në Gjykatën...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!