28/02/2020
Home Tags Padi

Tag: padi

Reagon sërish Alla: Do ngre padi ndaj ish-deputetit të PD, kam...

Kreu i bashkisë së Bulqizës ka reaguar sërish pas publikimit të një video nga tv abc dhe që sipas PD bëhet fjalë për atë,...

Ngjela: Padia e Ramës për Haradinajn turp historik, kryeministri një njeri...

Avokati Spartak Ngjela e konsideron një turp historik padinë që kryeministri Edi Rama bëri në Gjykatën Themelore të Prishtinës ndaj Ramush Haradinajt për shpifje....

Shehu: Padia e Ramës për Haradinajn bëhet për ta dobësuar kundërshtarin...

Ish ministri i Jashtëm Tritan Shehu mendon se padia që kryeministri Edi Rama ndaj Ramush Haradinajt depozitoi në Gjykatën e Prishtinës ka për qëllim...

Rama asnjë fjalë për 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, por nis ‘betejën’...

Në ditën kur masakra e Reçakut, një nga ngjarjet që tronditën mbarë opinionin ndërkombëtar shënon 21 vjet, kryeministri Edi Rama jo vetëm që nuk...

Shkëmbime territoresh/ Edi Rama padit në Gjykatën Themelore të Prishtinës Ramush...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama paditi zyrtarisht Ramush Haradinajn. Padia në ngarkim të kryeministrit në detyrë të Kosovës u dorëzua të mërkurën në Gjykatën...

Ngjela pas dënimit të Berishës nga gjykata: Nuk ka shpifur, goditje...

Avokati Spartak Ngjela mendon se ish kryeministri Sali Berisha nuk ka shpifur, pavarësisht se ai u dënua nga Gjykata Civile me gjobë për një...

Veliaj: Padi penale për këdo që pengon evakuimin dhe rrezikon jetën...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj e bëri të qartë që të gjithë ata që do të pengojnë Policinë e Shtetit në evakuimin...

Ngërçi për Gjykatën Kushtetuese/ Avokati i Popullit njofton padi ndaj KED...

Dje, Avokati i Popullit ka reaguar lidhur me ngërçin institucional mes presidentit dhe kuvendit sa i takon emërimeve të reja në Gjykatën Kushtetuese. Me një...

Rama e paralajmëroi me padi, Haradinaj i përgjigjet me këshilltaren: Në...

Dy ditë pasi kryeministri Edi Rama paralajmëroi homologun tij në largim në Kosovë, Ramush Haradinaj se do të ngrinte padi ndaj tij për shpifje,...

Favorizuan Shullazin dhe Lul Cakën, padi për dy ish drejtorët e...

Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve Agim Ismailaj ka kallëzuar në Prokurori për shpërdorim detyre ish drejtorin e burgut të Lushnjës dhe atë të 313-ës. Ish...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!