19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Partizani

Tag: Partizani

Partizani humb minimalisht, dështon edhe në transfertë

Partizani i ka dhënë lamtumirën pjesëmarrjes në Ligën e Europës që në turin e parë të turneut duke u eliminuar nga Bullgarët e Botev...

VIDEO/ Përleshje në mes të Tiranës mes tifozerive, ndërhyn policia

Tifozët e ekipit shqiptar të Partizanit dhe ata të ekipit bullgar, Botev Plovdiv, janë përleshur jashtë ambienteve të stadiumit “Selman Stërmasi” në Tiranë. Dy...

Dënimi i Skënderbeut, te Partizani presin titullin kampion

Dënimi i Skënderbeut nga Komisioni i Etikës në FSHF, duke i hequr titullin kampion për edicionin 2015-2016, lë të hapur mundësinë që të shpallet...

Nuk mban më Erjon Braçe: Tani është luftë, ndaj luftë do...

“Tani është luftë, ndaj lufte do ketë! E kërkoi vetë dhe do e marrë!” Mos u shqetësoni! Deputeti i PS, Erjon Braçe nuk është duke...

Humbje e madhe për futbollin shqiptar, ndahet nga jeta ish-futbollisti i...

Është ndarë sot nga jeta në moshën 68 vjeçare ish-futbollisti i Partizanit, Gjergji Thaka. Thaka ka qenë pjesë klubit të Partizanit për 10 vite,...

Tifozët e Partizanit paralajmërojnë për dhunë? Super-ndeshja përcakton shumë për të...

Tifogrupi “Ultra Guerrils” kanë bërë thirrje për pjesëmarrje të lartë në ndeshjen që Partizani do të zhvillojë kundër Skënderbeut ditën e nesërme. Por ajo që...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!