29 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Partizani

Tag: Partizani

260 milionë lekë në tri ndeshje, “Air Albania Stadium” rezulton sukses

“Air Albania Stadium” ka rezultuar e suksesshme deri tani në futbollin shqiptar. Sikur të mos mjaftonin ndeshjet e kombëtares, tani në këtë stadium po...

Sormani dënon mesfushorin, i tregon vendin milionerit të Partizanit

Partizani nuk po kalon një moment të mirë dhe trajneri Adolfo Sormani ende nuk ka marrë pikën e parë në krye të të kuqve....

Zyrtare: Partizani i siguron kontratë afatgjatë talentit shqiptar

Partizanit sapo ka zyrtarizuar transferimin e sulmuesit Tedi Cara. 19-vjeçari ka qenë pjesë e Besës në pjesën e parë të sezonit, aty ku shënoi...

Kryendeshja e Superligës fitohet nga Kukësi, goli i Abazajt krijon polemika

Kukësi sot fitoi 1-0 ndaj “Demave të kuq” në ndeshjen e javës së 19-të të kampionatit shqiptar. Sulmuesi anësor Kristal Abazaj shënoi golin e...

Kukësi-Partizani, publikohen formacionet zyrtare

Tirana tani gjendet në vendin e parë pas fitores 5-1 ndaj Flamurtarit dhe tifozët e futbollit shqiptar po presin kryendeshjen Kukësi-Partizani, që luhet në...

Gjici kusht të fortë për ekipin, ndeshja ndaj Partizanit vlen shumë!

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, nuk e ka pritur aspak mirë barazimin e ekipit të tij 0-0 ndaj Luftëtarit në Gjirokastës. Numri një i...

Skënderbeu mposht Partizanin, kurbinasit fitojnë në Durrës

Skënderbeu sot fitoi 3-2 ndaj Partizanit. “Ujqit e dëborës” bënë një ndeshje të shkëlqyer, por edhe patën fat ndaj "Demave të kuq", pasi këta...

Zyrtare: Partizani largon sulmuesin, një tjetër afrim në prag

Partizani ka zyrtarizuar largimin e sulmuesit Joseph Ekuban. 20-vjeçari nuk arriti të kishte minuta në kryeqytet duke u aktivizuar vetëm në një ndeshje për...

Gaz Demi ndërron puron, por jo pasionin: Kësaj here trajneri ishte...

Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, ka komentuar gjendjen aktuale të skuadrës së kuqe në Supersport, ku ka patur edhe batuta. I pyetur për ecurinë...

Partizani kujton legjendën Panajot Pano, ka fituar gjithçka në futbollin tonë

Panajot Pano nuk jeton më, por ka pafund arsye për ta kujtuar. Për tifozët e Partizanit, por edhe për futbolldashësit shqiptarë, ai është një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!