18 C
Tirana
21/09/2020
Home Tags Paskal Milo

Tag: Paskal Milo

Pretendimet e Greqisë për detin, Paskal Milo: Deklarata e Mitsotakis, e...

Ish-ministri i Jashtëm dhe historiani, Paskal Milo, ka komentuar çështjen e kufirit detar me Greqinë, e cila ka çuar një stad më tej krizën...

“Aktakuza për Thaçin, veprim kundër Kosovës”, Milo: Ky është një lobing...

Historiani Paskal Milo e ka konsideruar si sulm ndaj Kosovës aktakuzën e Prokurorisë për thirrjen në Gjykatën e Hagës të Hashim Thaçit dhe Kadri...

Milo sqaron prapaskenat: Refuzova ofertën e Metës për të negociuar me...

Historiani Paskal Milo ka pranuar se presidenti Ilir Meta i ka kërkuar të negociojë me Edi Ramën për të zgjidhur krizën. Në studion e...

Milo: Tre ambasadorë s’na lejuan të arrestonim Sali Berishën

Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo shprehet se qëllimi kryesor i ndërkombëtarëve është stabiliteti edhe nëse ka demokraci në nivele të ulëta. Për ta...

Milo tradhëton Ramën: Meta si luan, rikthehet fuqishëm në skenën politike

Kryetari i Partisë Demoracia Sociale i cileson si të forta deklaratat e presidentit Ilir Meta, duke thënë se “ka nxjerrë në shesh gjërat që...

Zgjedhje pa opozitën/ Milo ç’kodon këmbënguljen e PS: Ka rënie në...

Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, duke iu referuar disa burimeve ne PS, thote se mazhoranca ka renie ne sondazhe. Sipas tij, shqiptarët duhet më...

Paskal Milo takon Palmerin në Prishtinë: Amerikanët dhe europianët ndërhyjnë javës...

Kreu i Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo zbulon se dje është takuar në Prishtinë me Zëvendës-ndihmës Sekretarin amerikan të shtetit, Matthew Palmer....

Aleati i PS zhdekreton 30 qershorin: Nuk ka rëndësi data e...

Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo ka zhvilluar një takim 30 minutësh me presidentin Ilir Meta, për datën e re të zgjedhjeve lokale. Milo,...

Zgjedhje pa opozitën? Paskal Milo, aleati i Partisë Socialiste zyrtarizon vendimin

Aleati i Partisë Socialiste, Paskal Milo ka konfirmuar se partia që drejton, Demokracia Sociale do të jetë pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit edhe...

Video/ “Edi Rama është Hamza Kastrioti i Partisë Socialiste”

Aleati i Partisë Socialiste, Paskal Milo nuk i ka kursyer kritikat ndaj kryeministrit Edi Rama, ndonëse në formë ironike. Para fillimit të emisionit Byro...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!