27 C
Tirana
06/07/2020
Home Tags Paskal Milo

Tag: Paskal Milo

Ish-aleati i Ramës mbështet Kryemadhin në krye të LSI-së: Një rol...

Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka komentuar aktualitetin politik në vend. Ish-aleati i Edi Ramës është ndalur dhe tek opozita, e cila...

Ish-ministri Milo: Ambasadorët shqiptarë nuk kanë para as për t’u dhënë...

Ish-ministri i Jashtëm, Paskal Milo ka folur rreth kritikave që kryeministri Edi Rama bëri për trupin diplomatik dhe rëndësisë që kërkon t’i jap diplomacisë...

Paskal Milo: Refuzova kërkesën e Ramës për të shkrirë partinë; qeveria...

I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’, kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo ka folur për fushatën zgjedhore si dhe marrëveshjen e bashkëpunimit...

Ish-aleati i Ramës ngjitet në podiumin e LSI dhe kërkon në...

Paskal Milo, kreu i PDS, është shfaqur për herë të parë në fushatë më LSI-në, parti me të cilën nënshkroi marrëveshje në fillim të...

LSI do i garantojë votat PDS, Paskal Milo: Bashkëpunim vlerash, nuk...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka vendosur t’i dalë garante votave që Partia Demokracia Sociale do të marrë në zgjedhjet e 25 qershorit. Petrit Vasili dhe...

Vështirësitë e partive të vogla, i zhvillojnë takimet elektorale në pika...

Partitë e vogla janë më të dëmtuarat e marrëveshjes PS-PD, pasi përveç financave të kufizuara, tashmë u duhet të garojnë të vetme në zgjedhje,...

Vështrimi historik dhe aktual i Paskal Milos: Berisha udhëheqës i shquar;...

Ish-ministri i Jashtëm, Paskal Milo ka dhënë një vështrim historik për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe një vështrim aktual për kryeministrin Edi Rama, gjatë bashkëbisedimit...

Paskal Milo i përgjigjet drejtpërdrejt Petro Koçit: Mercenar, unë kam dinjitet...

Gjatë kohës që po bashkëbisedonte me studentët në “Këndin e Ekselencës” në News 24, kreu i PDS-së, Paskal Milo është njohur me thirrjen që...

Prapaskenat e negociatave PS-LSI për zgjedhjen e Presidentit, kush ishin tre...

Pas dështimit të tre raundëve në Parlament për zgjedhjen e Presidentit të Ri, mazhoranca duket se i ka dhënë fund djegias së tyre. Kreu i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!