28/02/2020
Home Tags Paulo Dybala

Tag: Paulo Dybala

Dybala pa doreza: Juventusi donte të më shiste. Messi apo Ronaldo?

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, ka folur në lidhje me momentin e tij dhe ka treguar se ishte pranë largimit nga bardhezinjtë. Ai u...

Dybala zbulon dëshirën e madhe: Shpresoj që klubi të blejë këtë...

Ylli i Juventusit, Paulo Dybala, ka folur në lidhje me objektivat e tij te Juventusi dhe ka treguar dëshirën për të rikthyer në skuadër...

Dybala e ka me Allegrin: Sarri na ndryshoi

Paulo Dybala po merr më shumë protagonizëm me ardhjen e Maurizio Sarrit në krye të Juventusit. Argjentinasi vuajti në kohën e teknikut Max Allegri,...

Juventus ofron Paolo Dybala-në dhe 175 milionë euro, për të marrë...

Pasi arritën të transferonin Cristiano Ronaldon duke bërë kështu blerjen e "shekullit", klubi i Juventusit po mendon të sjellë në ekip edhe sulmuesin e...

Ekipi anglez nis bisedimet me Juventusin për transferimin e Dybalas

Chelsea ka nisur bisedimet me Juventusin për mundësinë e transferimit të Paulo Dybalas në verw, raporton Don Balon. Trajneri i klubit londinez Maurizio Sarri e...

Video/Shënoi golin e parë të sezonit, Dybala shpërndan komentin e Dritan...

Mbrëmjen e djeshme, ekipi i Juventusit arriti të merrte 3-pikëshin e radhës në ndeshjen ndaj Bologna-s, përballje e cila u mbyll me shifrat 2-0...

Deklarata e ish-trajnerit të Lushnjës bën bujë në Argjentinë: Sampaoli duhet...

Ish-kampioni i botës me Argjentinën në vitin 1978, Mario Kempes , i cili ka drejtuar ekipin e Lushnjës nga dhjetori  i 1996 – shkurt...

Dybala drejt Barcelonës? Qiradhënësi e “spiunon”

Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk ka rinovuar kontratën e qirasë me pronarët e apartamentit luksoz në Torinë, gjë e cila i rrit mundësitë për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!