24/01/2020
Home Tags PD Shkoder

Tag: PD Shkoder

Inkriminimi i Pjetrit, PD e Shkodrës nis protestat. Në ‘shenjestër’ dhe...

Partia Demokratike në Shkodër ka njoftuar se të mërkurën në orën 19:300 do të organizojë një protestë pas publikimit të fakteve që tregojnë se...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!