34 C
Tirana
11/07/2020
Home Tags Perkujtimore

Tag: perkujtimore

Basha përkujton masakrën e Qafë Valmirit dhe i dërgon një mesazh...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përkujtuar sot 70-vjetorin e Masakrës së Qafë-Valmirit, ku u pushkatuan 14 mirditorë, si pjesë e strategjisë së...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!