27/01/2020
Home Tags Permbys

Tag: permbys

Me targa ruse dhe i blinduar, automjeti i përmbysur në rrugë...

Një automjet i blinduar dhe me targa ruse u aksidentua sot në mbrëmje në sheshin “Shqiponja”. Policia e Tiranës shkoi në vendngjarje, por nuk...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!