23/01/2020
Home Tags Perplasen

Tag: perplasen

Përplasen dy makina, tre persona të plagosur

Një aksident ka ndodhur rreth orë 15:00 në fshatin Kutall, në rrugën Ura Vajgurore- Fier. Mësohet se dy automjete, një tip  “Benz” dhe një "Citroen",...

Protestë te Gjykata e Tiranës, deputetët e PD përplasen me policinë...

Deputetët e Partisë Demokratike kanë dalë sërish në mbështetje të banorëve të ‘Astirit’, të cilët sot e kanë zhvendosur protestën e tyre para Gjykata...

Makina del nga rruga në Mamurras, tre të plagosura

Një makinë tip “RenoClio” ka dalë nga rruga në Mamurras paraditen e sotme dhe si pasojë kanë mbetur të plagosura 3 femra. News 24 raporton...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!