23 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Peter Szijjarto

Tag: Peter Szijjarto

Negociatat/ Cakaj në Sllovaki dhe Hungari. Szijjártó: Shtyrja e vendimit do...

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, është zyrtari i parë i këtij niveli që zhvillon një vizitë zyrtare në Sllovaki, në dy dekadat...

Rritet tensioni Budapest-Bukuresht, kryeministri rumun: Do varen të gjithë ata hungarezë...

Bashkimi Europian mund të tronditet nga një tjetër krizë brenda tij dhe që mund të përfshijë dy shtete problematike sa i përket demokracisë dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!