23/01/2020
Home Tags Peticioni

Tag: peticioni

Peticion kundër Skënder Gjinushit: Kërko falje publike për gjuhën seksiste

Një peticion ‘online’ është hapur kundër kryetarit të ri të Akademisë së Shkencave, Skënder Gjinushi, pas fyerjes që i bëri një gazetareje. Në këtë peticion...

“Bashkohu kundër sistemit”, kush po e organizon peticionin në Tiranë dhe...

Dy stenda janë ngritur në Tiranë, në urën te ‘Shallvaret’ (në afërsi të ish-Bllokut) dhe në kryqëzimin e 21 dhjetorit, ku qytetarë të ndryshëm...

Peticioni i diasporës shqiptare: Qeveria dështoi me samitin; 5 pikat që...

Një peticion ‘online’ është hapur nga shqiptarë të diasporës, të cilët kërkojnë angazhim konkret të Qeverisë së Edi Ramës për të mundësuar bashkëpunimin. Në deklaratën...

Pedagogu komenton peticionin që ju dërguar Presidentit: Valltarët e Korçës kërkojnë...

Artistët dhe qytetarët janë mbledhur sërish pasditen e sotme në mbrojtje të godinës së Teatrit Kombëtar.  Në fjalën e mbajtur, pedagogu i Gazetarisë, Ervin...

Basha i bashkohet protestës për Teatrin, firmos peticionin që i drejtohet...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është bashkuar protestës së artistëve dhe qytetarëve për të kundërshtuar shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar. Basha ka...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!