29 C
Tirana
12/08/2020
Home Tags Pika kufitare

Tag: pika kufitare

Lleshaj: Investime të tjera në kufi, ardhja e Frontex-it dhe Europol-it...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Shqipëria ka nevojë për investime në pikat kufitare, në mënyrë që të prezantohet sa më mirë te...

Nëntë pika kufitare të kontestuara mes vendeve ish-Jugosllave

Fitim Dika Rrënjët e këtyre konflikteve qëndrojnë në të kaluarën. Kur Sllovenia, Kroacia, Bosnja, Mali i Zi, Serbia, Maqedonia dhe Kosova ishin pjesë të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!