11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Plagosje

Tag: plagosje

Kërcet arma në Shkodër, plagoset rëndë një person

Një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e të martës në qytetin e Shkodrës. Mediat informative në vend raportojnë për një plagosje të ndodhur...

Tiranë/ Vritet me armë një i ri tek “Astiri”

Një person humbi jetën, pasi u qëllua me armë në mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve të policisë, ngjarja ndodhi rreth orës 20.45,...

Shkëmbim me armë zjarri gjatë natës në Elbasan, plagoset i riu

Një i ri ka mbetur i plagosur rëndë me armë zjarri mbrëmë në qytetin e Elbasanit. Sipas të dhënave të para, dyshohet se plagosja e...

Ish-shoferi i hedh granatën në zyrë, plagoset kryebashkiaku i Lushnjes bashkë...

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në ambientet e bashkisë së Lushnjes. Kreu i bashkisë, Fatos Tushe është plagosur bashkë me sekretaren,...

Sulm me armë në një gjimnaz në Kaliforni, 1 i vdekur...

Një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën pas një sulmi me armë në një shkollë në Kaliforni. Ngjarja ndodhinë gjimnazin “Saugus”, ku...

Plagosja e 4 inspektorëve të IKMT-së dhe një polici pranë Astirit,...

Procedohen nëntë persona, lidhur me përplasjen e ndodhur dje në zonën e Astirit gjatë aksionit të IKMT-së. Sipas policisë, 4 inspektorë mbetën të plagosur pasi...

Sherri me armë në Bulqizë, i plagosuri, vëllai i kryebashkiakut të...

Të tjera detaje janë zbuluar nga plagosja djë në 2:40 të mbrëmjes në Bulqizë, ku mbeti i plagosur Vangjel Alla, vëllai i kryebashkiakut socliaist...

Itali/ Plagosi me thikë kunatin e ardhshëm, arrestohet shqiptari

Një shtetas nga Shqipëria u plagos me thikë në Itali nga kunati i tij i ardhshëm. I plagosuri kishte shkuar për darkë në familjen...

Video/ Plagosja me armë në urgjencën e Fierit, arrestohen 2 persona

Policia e Fierit ka arrestuar dy të dyshuar të përfshirë në ngjarjen e sotme, ku mbetën të plagosur 3 persona. Sherri mes dy grupeve nisi...

Fier/ Sulm me armë në urgjencë, plagosen 3 persona

Tre persona u plagosën në mbrëmjen sotme në Fier, pas një sulmi me armë. Ngjarja ndodhi ën Urgjencën e Spitalit të Fierit. Një person u...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!