18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Pluralizem

Tag: pluralizem

Meta kundërshton Palmerin: “Amerikanët të monitorojnë zgjedhje pa opozitën në Korenë...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi se shqiptarët kanë nevojë për zgjedhje dhe jo votime, pasi Shqipëria nuk është Koreja e Veriut që të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!