11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Poli hoxha

Tag: poli hoxha

“Deri në vitin 2005 ulte kokën kur i flisje”, gazetari jep...

Pas arrestimit të të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe ‘të fortin e Sukthit’ ose Aleksandër Laho...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!