25/01/2020
Home Tags Polici

Tag: polici

Videoja e kryebashkiakut/ Zv.ministrja e Brendshme i kërkon Hoxhës që të...

Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda i kërkoi gazetarit Artan Hoxha që të shkojë në Policinë e Shtetit, pas denoncimit të këtij të fundit se...

Ankesa e policisë shqiptare: Nuk kemi drogë për të stërvitur qentë

Policia shqiptare kap me qindra kilogramë lëndë narkotike, e megjithatë, kur bëhet fjalë për të stërvitur qentë e saj antidrogë, nuk ka drogë. Nisur...

“Ta qëlloj presidentin me këpucë? Policia franceze arreston gazetarin

Policia franceze arrestoi një gazetar, i cili pasi pa presidentin Emmanule Macron që ndodhej në teatër me bashkëshorten e tij, Brigitte, e postoi lajmin...

Tiranë/ “Fluturonin” me makina, policia heq 9 leje drejtimi (video)

Policia Rrugore në Tiranë vazhdon me kontrollet për të parandaluar shpejtësinë tej normave të lejuara. Në aksin rrugor Sauk-Teg për rreth 200 minuta kontroll...

Hetimi/ Si zyrtarët e policisë dhe të pushtetit vendor përfituan financiarisht...

Drejtoria Rajonale e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës çoi në arrestimin e shtatëmbëdhjetë...

Shkodër/ Eksploziv në banesën e shefit të stacionit të policisë të...

Një sasi tritoli shpërtheu në banesën e shefit të stacionit të policisë së Thethit në mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:50 të...

Vrasja e teknikut të kondicionerëve, vetëdorëzohet në polici një prej të...

Një person i akuzuar se pengoi zbulimin e së vërtetës në vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj u vetëdorëzua sot në Policinë e...

Pollo për ngjarjen tek Astiri: Të hetohet policia, banorët duhej të...

Ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo deklaroi se banorët që prekeshin nga projekti i Unazës së Re në zonën e Astirit, duhet që të dëmshpërbleheshin...

Vettingu në polici, vendimi i parë i KJV, shkarkon shefin e...

Vendimi i parë i vettingut në polici nis me shkarkimin e drejtuesit të parë që iu nënshtrua këtij procesi. Oltjon Shehu, shefi i Sektorit të...

Arrestohet në Madridi i dënuari nga gjykata shqiptare

Një i dënuar nga gjykata shqiptare u arrestua në Spanjë. Interpol Tirana në bashkëpunim me Interpol Madridin vunë në pranga Luan Bundon, i dënuar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!