22/01/2020
Home Tags Polici

Tag: polici

Fotot/ Sherri për një vend parkimi, masakrohet ish sulmuesi i Skënderbeut...

Momente me të vërtetë të frikshme kaloi ish sulmuesi i Skënderbeut Muzafer Ejupi në Kroaci, pasi u sulmua nga një person me shufër hekuri....

Gjermani/ Kolona e dasmorëve shqiptarë alarmon policinë, operacion masiv për ta...

Dhjetëra dasmorë shqiptarë e kanë lënë gëzimin në mes në Hamburg të Gjermanisë, pasi u ndaluan nga policia. Për shkak të shqetësimeve të qytetarëve,...

Ish drejtori i Policisë së Shtetit tregon kriminelët që mblodhën vota...

Ish drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi ka akuzuar se ata që mbledhin vota për kryeministrin Edi Rama në Shkodër, kanë...

Videoja/ Momenti kur dy adoleshentë qëllohen me armë pasi sulmuan policin...

Dy adoleshentë u qëlluan me armë nga policia, pasi sulmuan me thikë një punonjës izraelit të policisë. Ngjarja ndodhi në "Qytetin e Vjetër" të...

Video/ Në Hong Kong nuk ka qetësi, përplasje mes policisë dhe...

Vazhdojnë protestat në Hong Kong, ndërsa autoritetet po përpiqen që të risjellin normalitetin. Turmat e protestuesve bllokuan rrugët duke injoruar urdhrat e policisë për...

Bosnjë/ Truprojat e presidentit Erdogan përplasen me policinë

Vizita e presidentit turk Recep Taiypp Erdogan në Bosnjë ka sjellë edhe një incident. Truprojat e Erdogan-it u përplasën me punonjësit e policisë vendase. Gjithçka...

Video/ Përleshje në Hong Kong, policia largon protestuesit nga zyrat e...

Rreth 50 persona u plagosën nga përleshjet me policinë ditën e sotme në Hong Kong, ndërsa kishin pushtuar ndërtesën e Këshillit Legjislativ. Policia përdori...

Fotot/ Voltana Ademi: Shkodra njësoj si në 1945, nuk ka zgjedhje...

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi shprehu indinjatën e saj për mënyrën se si policia trajtoi të arrestuarit opozitarë, ndërsa ata u paraqitën në Gjykatën...

Kryetarët e bashkive opozitare bëjnë kallëzim penal për policinë dhe anëtarët...

Kryetarët e bashkive opozitare kanë bërë një deklaratë të përbashkët për zbatimin e dekretit të presidentit të Republikës, ku lajmërojnë se kanë bërë kallëzim...

Video/ Tension në rrugën Korçë – Bilisht, Salianji debat me zv/drejtorin...

Me dhjetëra qytetarë janë mbledhur në aksin Korçë-Bilisht, me qëllim bllokimin e eskortës së kryeministri Edi Rama, i cili po vazhdon takimet elektorale para...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!