22/01/2020
Home Tags Polici

Tag: polici

I dënuari tentoi vetëvrasjen, pezullohet nga detyra shefi i Policisë në...

Shefi i Policisë në burgun e Fushë Krujës, Tofik Sinani ëhstë pezulluar nga detyra pasi një i dënuar tentoi vetëvrasjen. Mësohet se shtetasi me...

U arrestua për vetëvrasjen e gruas, gjykata liron policin e Durrësit

Gjykata e Durrësit ka liruar nga burgu punonjësin e policisë Sherif Hajdari, i cili u arrestua një ditë më parë pas vetëvrasjes së bashkëshortes...

Bie në greminë efektivi i policisë, po kontrollonte për kanabis në...

Një efektiv policie, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka rënë nga 100 metra lartësi nga  malet e Vrenishtit në Vlorë.  Fax...

“600 mijë për vete dhe 2 mijë euro Prokurorja” polici përgjohej...

Efektivi i policisë Haki Dyli me detyrë trupë shërbimi në Gjykatën e Durrësit, i cili u prangos të martën nga uniformat blu, ishte nën...

Shpërthim tritoli në mëngjes, hidhet në erë makina e policit në...

Është hedhur ne erë me lëndë eksplozivi makina e policit të Shkodrës, Agim Bushgjoka. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës. Makina...

Kasmi tregon replikat me drejtorin e policisë: Përgjigjen ia dha mjeku....

Gazetari Bledi Kasmi pas dy goditjeve që mori nga policia, ka treguar për emisionin “Kjo Javë” dhe replikat që ka bërë në spital me...

Polici Brahimaj: Takimi me Tahirin në Greqi për skafin dhe dreka...

Faktet e reja të sjella nga Greqia dhe që disponohen nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, lanë në “arrest shtëpie” ish-ministrin e Brendshëm Saimir...

Vetingu në polici, dalin shifrat. 220 punonjës u larguan nga detyra

“Një shumicë goxha e madhe e kanë dorëzuar formularin e vetëdeklarimit dhe i janë nënshtruar këtij procesi vlerësimi. Për të pasur shifra sa më...

Grabitja e postës sekrete, flet korrieri: Ishin të rinj me kapele;...

Pasditen e djeshme, sapo doli nga Posta e Durrësit është grabitur korrieri me dokumente sekrete të cilat po i dërgonte të Prokurori. Pas ngjarjes, korrieri...

“E komplimentuam vajzën e fejuar, nuk e ngacmuam”, dëshmia e tre...

Një çift të rinjsh mbeti i plagosur në Tiranë dy ditë më parë, pasi u qëlluan me thikë nga 3 të rinj, të cilët...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!