13 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Policia

Tag: policia

Qëlloi në ajër, plumbi qorr plagosi policin e burgut. Arrestohet 35-vjeçari...

Policia e Shtetit arrestoi autorin e plagosjes së gardianit të Burgut në Peqin mbrëmjen e të martës. Sipas policisë, në pranga është vënë shtetasi...

Plagosja e rëndë në Shkodër, policia arreston autorin në kohë rekord

Policia e Shkodrës arrestoi në kohë të shpejt autorin e plagojes së rëndë, të shtetasit Gëzim Bici, ngjarje që ndodhi pasditen e të martës...

Video/ Futet të vetëmbytet në det, punonjësi i policisë i shpëton...

Një grua është shpëtuar nga një punonjës policie, pasi po tentonte të vetëmbytej në det. Ngjarja ndodhi të enjten pasdite në zonën e “Ujit...

Kapen “skifterat” e Kavajës, zbardhen 12 vjedhje banesash me dhunë

Dy shtetas u arrestuan nga Policia e Kavajës, pasi ishin shpallur në kërkim për shkak se kishin masë sigurie “Arrest në burg”. Pas arrestimit...

Dolën të dielën nga shtëpia, 78 qytetarë gjobiten me nga 10...

Të paktën 78 persona në të gjithë vendin janë gjobitur me vlerën e 10 mijë lekëve të rinj, pasi thzen urdhrin e shtetrrethimit, që...

Thyen karantinën dhe dhunon “Shqiponjat”, arrestohet 24-vjeçari në Elbasan

Një i ri 24 vjeç është arestuar në Elbasan, pasi ka thyer urdhrin për shtetrrethimin dhe karantinën. Sipas informacionit zyrtar të Policisë së Elbasanit...

Policia vendos patrulla në supermarkete për të shmangur grumbullimet e qytetarëve

Policia e Shtetit njoftoi se ka vendosur patrulla pranë hyrjeve të supermarketeve me qëllim që njerëzit të ruajnë distancën gjatë kohës që lejohet të...

Video/ Grabitën paratë në Rinas, Policia publikon pamjet e arrestimit të...

Policia e Tiranës publikoi mbrëmjen e të enjtes pamje të aksionit, ku u arrestuan dy vëllezërit: Klemet Çala dhe Edi Çala, të cilët dyshohet...

Thyen “shtetrrethimin”, u hiqet patenta 78 shoferëve, gjobë qytetarit në Shkodër...

Policia e Shtetit, me anë të një komunikate, njoftoi se ka bllokuar 78 mjete në të gjithë vendin. Drejtuesit e këtyre mjeteve janë ndëshkuar...

Kufizimet e lëvizjeve, Policia sqaron qytetarët për rregullat e reja

Për shkak të kufizimeve të shumta të ndërmarra nga qeveria, për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, shumë qytetarë kanë konfuzion dhe paqartësi lidhur me...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!