22 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Politikanet

Tag: politikanet

“Kazan, “kadri”, “banda”/ Si i komenton Baton Haxhiu etiketimet mes politikanëve...

Gazetari nga Kosova, Baton Haxhiu i cilësuar edhe si miku i kryeministrit Edi Rama është ndër gazetarët që është bërë pjesë e librit “Ndikuesit”,...

Blendi Fevziu: Emisionet me politikanë nga PD e PS më të...

Për Blendi Fevziun, pushteti në media buron nga audienca, ndaj thotë se udhëhiqet prej saj, ose, nga perceptimi për të, në propozimin e temave...

Tabela: Nga Edi Rama te Dash Shehu/ Bënë “luftën” dhe “paqen”,...

Të gjitha analizat për ecurinë e tranzicionit në Shqipëri (1990-2019) arrijnë në përfundimin se Shqipëria ka humbur shumë shanse, kohë dhe energji dhe se...

Aktivisti: Studentët në bulevard, ku u zgjuan sot Rama, Meta e...

Aktivisti Endri Shabani komenton protestën e studentëve gjatë natës së mbrëmshme te kryeministria, të cilët vijojnë pa ndërprerë nismën e tyre prej 12 ditësh. Po...

Vettingu, PD përgatit amendamentet kushtetuese për politikanët e zyrtarët e lartë,...

Partia Demokratike do të depozitojë në Kuvend disa amendamente kushtetuese që mundësojnë zbatimin e procesit të vettingut edhe për politikanët dhe zyrtarët e lartë...

“Uashingtoni zbulon 6 miliard dollarë pasuri të politikanëve, do konfiskohen vilat...

Avokati Spartak Ngjela insiston se politikanët e korruptuar do të japin së shpejti llogari para institucioneve të drejtësisë lidhur me pasuritë e tyre. Përmes një...

Ambasadori Lu mesazh politikanëve nga spektakli i humorit: Nuk largohem pa...

Mesazhi i parë i përcjellë prej tij si ambasador i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ishte shqip, e po aq “shqip e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!