23/01/2020
Home Tags Prage

Tag: Prage

Noti i Krishtlindjeve

Pragë, Republika Çeke Notarët marrin pjesë në konkursin vjetor të notit të Krishtlindjeve në lumin Vltava Foto: David W Černý / Reuters

Akuzat për korrupsion, çekët ngrihen në protesta masive për largimin e...

Mijëra qytetarë protestuan të martën në Pragë, duke kërkuar largimin e kryeministrit Andrej Babis, i cili akuzohet për mashtrim me subvencionet e Bashkimit Europian. Organizatorët...

Erion Veliaj shkon në Pragë dhe deformon qëndrimet e aktorëve: Jam...

Kryebashiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka marrë pjesë në Forumin e arkitektëve dhe të urbanistëve “reSITE”, në Pragë të Çekisë, ku ndër të tjera...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!