9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Premtime

Tag: premtime

Reforma në drejtësi, premtime të pambajtura për organet e reja

Një prej tipareve të ligjërimit politik mbi reformën në drejtësi gjatë 2019 ishin deklarimet jo koherente dhe premtimet pa sens lidhur me periudhën kur...

Trump me rezerva për Kinën: Nuk po i realizon premtimet e...

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, i është rikthyer kritikave ndaj Kinës. Ai tha se shteti i madh aziatik nuk po i realizon premtimet e...

Video/ Nga Unaza te përgjimet, një kompozim enkas për “premtimet” e...

Një kompozim i është dedikuar punës së qeverisjes së Edi Ramës, duke i kujtuar këtij të fundit  premtimet e dhëna publikisht. Në këtë përmbledhje muzikore...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!