25 C
Tirana
03/07/2020
Home Tags Presidenti ilir meta

Tag: presidenti ilir meta

“Përpjekjet e mia për konsensus mbi reformat u minuan”, Meta: Secili...

“Secili aktor le të marrë barrën e përgjegjësive të veta përballë qytetarëve dhe partnerëve evropianë”, kështu është shprehur Presidenti Ilir Meta përmes një mesazhi...

13 tetori/ Dekreti i “harruar” i presidentit, pse Meta zgjodhi detin...

Edhe pse e gjitha vera ‘gëloi’ nga debatet dhe replikat në distancë lidhur me zgjedhjet lokale të këtij viti, sot, 13 tetori rezultoi një...

Tri LSI-të, arsyeja pse Meta duhet ‘të djegë mandatin’

Alfred Lela Ylli Shehu që 'tradhtoi" Republikanët e Mediut për Socialistët e Integrimit të Metës, duket se u ka lënë targën edhe këtyre, megjithëse në...

Meta në Universitetin ku jepte mësim Luan Hajdaraga: Ishte zë i...

Presidenti Ilir Meta ishte pjesën e ceremonisë përkujtimore të Prof.Dr Luan Hajdaragës që u zhvillua në Universitetin Ndërkombëtar të Strugës në Maqedoni. Të pranishëm në...

Meta urim të veçantë Lorik Canës: Udhëhoqe Kombëtaren drejt arritjes historike

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme i ka bërë një urim të veçantë Lorik Canës në 35 vjetorin e lindjes. Meta e vlerëson Canën...

Ndahet nga jeta ish-futbollisti dhe ish-kryetari i PD-së, reagon presidenti Meta:...

Për ndarjen nga jeta ditën e sotme të ish-futbollistit dhe Perikli Dhales, ditën e sotme ka reaguar presidenti Ilir Meta. Meta shprehet se një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!