12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Presidenti Trump

Tag: Presidenti Trump

Prapaskenat në Senat me ‘Ambasadoren’ në Tiranë: Si u ‘poshtërua’ Kavalec,...

Politiko.al Javën që shkoi Politiko.al dhe media të tjera në Tiranë iu referuan një interviste në Fox News, ku jepeshin detaje për arsyet se pse...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!