21/02/2020
Home Tags Probleme

Tag: probleme

Kim Mehmeti: Edi Rama ka probleme mendore, Serbia si Irani

Shkrimtari Kim Mehmeti nuk i ka kursyer ofendimet kur ka folur për kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. I ftuar në emisionin “A Show” me...

Vuçiç pas problemeve në zemër: Jam mirë, të hënën nis punë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç duket se e ka kaluar gjendjen e vështirë, pas shqetësimeve që pati në zemër. Pasi shfaqi probleme, ai u...

Kulluri për foton Rama – Obama: Kryeministri do ketë probleme me...

Ish-anëtar i këshillit kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri mendon se kryeministri Edi Rama është në pozicion të vështirë, pas skandalit për pagesë për foton...

Thatësira nxjerr bllof qeverinë dhe tregon problemet e ekonomisë shqiptare

Ekonomia shqiptare është duke kaluar një periudhë të vështirë, ku rritja ekonomike pritet të tkurret ndjeshëm, investimet vendase dhe të huaja janë në rënie...

Balla: Deputetët të sjellin problemet e njerëzve në sallë, kam një...

Kreu i Grupit të PS-s, Taulant Balla, ka falënderuar opozitën parlamentare për konsensualitetin e arritur për çështjet madhore. Ai gjithashtu shprehu bindjen se si...

Shullazi dërgohet në spital, ka probleme me shëndetin

Një nga personat më famëkeq të botës së krimit në Shqipëri, Emiljano Shullazi, prej 24 orësh ndodhet në spital, për shkak të problemeve me...

Sejko: Politika mund të dëmtojë ekonominë, ka rritje të pagave dhe...

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, ka shprehur shqetësimin se kriza politike në vend mund të dëmtojë ekonominë. Në një konferencë për shtyp,...

29 mijë qytetarë u larguan nga Kosova brenda një viti

Nga Kosova brenda një periudhe 1 vjeçare u larguan 29 mijë qytetarë drejt vendeve të Bashkimit  Evropian. Agjencia e Statistikave të Kosovës raporton se...

Mogherini: Mospasja e një date për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut,...

Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini, deklaroi se mospasja e një date për nisjen e negociatave të anëtarësimit të Maqedonisë së Veriut dhe...

Fotot/ Ankth dhe panik, Lori Hoxha pranon për herë të parë...

Sot një vit më parë, Lori Hoxha ka kaluar një periudhë serioze me shëndetin e saj. Këtë e ka pranuar vetë blogerja sot për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!