15 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Propagande

Tag: propagande

PD denoncon shkeljen e radhës: Nxënësit e shkollave po përdoren për...

Partia Demokratike ka denoncuar një tjetër shkelje të bërë nga qeveria shqiptare, e cila po shfrytëzon nxënësit e shkollave. Deputetja Albana Vokshi deklaroi se...

Lela: Klasa politike u turr për të marrë kredite, ku ishin...

Analisti Alfred Lela ka kritikuar klasën politike në vend, pasi e shfrytëzoi operacionin për shpëtimin e 11 vjeçarit Alvin Berisha për të marrë merita...

Basha: Rama vodhi 370 milionë euro, po përdor median t’u tërheqë...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar se për të mbuluar vjedhjen e sotme me vlerë prej 370 milionë eurosh, Edi Rama, po...

Presidenti sulmon “shtetin e propagandës”, argumenton vendimin për “zhdekretimin”

Presidenti Ilir Meta deklaroi se shteti i propagandës ka përhapur informacione të pavërteta, të cilat kanë turbulluar gjykimin e shqiptarëve, ndërsa argumentoi vendimin tij...

Zjarri në çerdhe, PD bën përgjegjëse bashkinë: Reago Erion Veliaj! Po...

Për dy zjarret e rënda së fundmi në çerdhet e Tiranës ka reaguar dhe Partia Demokratike. Në një dalje për median, zëdhënësja e PD-së...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!