24/01/2020
Home Tags Protesta 16 shkurt

Tag: protesta 16 shkurt

Morën pjesë në protestën e opozitës, Erion Veliaj shkarkon zyrtarët e...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka marrë sot vendimin për të shkarkuar nga detyra nënkryetaren Kozeta Mesitin dhe drejtorin e tregjeve, Sokol Hysën. Mesiti...

Deutsche Welle: Korrupsion galopant në Shqipëri; shtyrja e negociatave do të...

Media gjermane, Deutsche Welle ka raportuar protestën e opozitës, të organizuar më 16 shkurt, dhe situatën e rënduar ekonomike dhe politike ku ndodhet Shqipëria. “Shqipëria...

Protesta/ Arben Imami: Tregoi që ka vullnet popullor për të mos...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami thotë se protesta e 16 shkurtit, e organizuar nga opozita, i ka arritur të gjitha pritshmëritë. Gjatë emisionit...

‘Parisi ia vlen një meshë’, apo jo Ambasadë e Francës?!

Paris, Francë- Një makinë e vandalizuar përgjatë përleshjeve me policinë teksa jelekverdhët demonstrojnë për të 13-tën javë rresht. Ambasada franceze në Tiranë iu bashkua selive...

Ç’e do Mynihun duke patur Vlorën, a të qifja…

Alfred Lela Kryeministri zgjodhi të mbajë një antimiting në Vlorë, ndërkohë që opozita kishte thirrur protestë në kryeqytet. Rama për të disatën herë e përdorqytetin...

LIVE-Mbyllet protesta/ Disa të lënduar te Kryeministria, Basha dhe Lleshaj shkëmbejnë...

Është mbyllur protesta e organizuar nga opozita ditën e sotme. Kryedemokrati Lulzim Basha lajmëroi nga protesta mbylljen e saj, duke falenderuar të gjithë qytetarët...

Video/ Garda e Republikës vendos gardh me gjemba në hyrjet e...

Një video e publikuar nga ‘A2’ tregon se Garda e Republikës ka vendosur gardh me gjemba në hyrjet e Kryeministrisë. Gardhi është ngritur pas...

Gazment Bardhi replikon me Lleshajn: Ndalo provokimin e protestuesve

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka replikuar me ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj, duke i kërkuar që të ndalojë provokimin e protestueve....

Basha nuk largohet nga protesta: Se sa do të qëndrojmë, e...

Pavarësisht tensionit në protestë, kryetari i opozitës, Lulzim Basha, vijon të qëndrojë në mes të turmës. Basha akuzoi sërish kryeministrin Edi Rama se ka...

Tensioni te Kryeministria, Basha akuza Sandër Lleshajt: Hapja kordonit të policisë...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj, se ka urdhëruar hapjen e kordonit të policisë për të krijuar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!