17 C
Tirana
09/07/2020
Home Tags Protesta e opozites

Tag: protesta e opozites

Dy të ‘paftuar’ në protestën e opozitës. Qytetarët ‘mbushin’ kutitë me...

Ka nisur protesta e dhjetë kombëtare e opozitës, para kryeministrisë, ku nuk mungojnë gjestet simbolike. Një kuti e madhe votimi 2 metra e lartë...

Protesta e opozitës, ambasada italiane thirrje qytetarëve: Shmangni grumbullimet!

Pak orë para protestës së opozitës së bashkuar, ambasada italiane u ka drejtuar një thirrje qytetarëve të saj. Në një status në rrjetet sociale, ambasada...

Deputeti i “penduar” sot në protestën e opozitës: Shpërndarja e Parlamentit...

Deputeti Lefter Maliqi i dalë nga listat e PD në qarkun e Beratit ka paralajmëruar se sot do të marrë pjesë në protestën marshim...

“Pendohet” deputeti i Kuvendit: Të premten i bashkohem protestës së opozitës,...

Deputeti i opozitës parlamentare , Lefter Maliqi ka habitur me deklaratën e tij të fundit, kur tha se këtë të premte (ora 20.00) do...

Një ndryshim themelor i protestës së opozitës (që pak u vu...

Alfred Lela Protesta e së shtunës, ditën e gjashtë të javës dhe e gjashta herë e opozitës, kaloi siç ndodh zakonisht me opozitarizmin në Shqipëri:...

DW: Në protestën e opozitës edhe flamuri i Gjermanisë; Basha e konsideron...

Për rreth dy orë e gjysmë, opozita e bashkuar protestoi përpara kryeministrisë. Në ndryshim nga protestat e kaluara, kësaj here protesta kaloi pa incidente...

“Para, tepsi, balona, flamuj…”, a e morën mesazhin e qytetarëve ndërkombëtarët...

Protesta e opozitës sot ishte nga fillimi deri në fund paqësore. 300 të rinj e të reja të FRPD-së marshuan para protestuesve, por edhe...

Protesta e opozitës, një ndër fotot më të mira të javës...

Një fotografi e fotoreporterit shqiptar Gent Shkullaku, të drejtat e së cilës i zotëron agjensia e lajmeve AFP, është futur në listën e 'fotove...

Protesta e opozitës përmes poezisë, Flutura Açka: Ti tani je qenie...

Nga Flutura Açka   Nën gaz Tirana e pagaz Ti shkel mbi ta me thundër, me sarkazmë, me hekurbeton, me oxazepine i verbon, me taftatë e grave të mira të vendit...

Ish-nënkancelari austriak: Qeveria duhet të dialogojë me opozitën. Dakord me tezën...

Liridon Cecja/ Politiko.al Z. Busek, në disa vende të Ballkanit, si në Shqipëri, Serbi dhe Mal të zi, opozita dhe shoqëria civile janë hedhur në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!