27/01/2020
Home Tags Prova

Tag: prova

Genc Pollo tregon provën e vetme që implikon Salianjin në çështjen...

Ish-deputeti i PD, Genc Pollo deklaroi se prova e vetme që e implikon Ervin Salianjin në çështjen “Babale”, është togfjalëshi që ka thënë Fredi...

Paloka: Mos të prishen ndërtimet, nuk duhen prekur provat

Nënkryetar i PD-së Edi Paloka është kundër shembjes së objekteve që u dëmtuan nga tërmeti, sepse në këtë mënyrë prishen provat dhe nuk identifikohen...

Boçi: Sadri Abazi po prish provat duke restauruar hotelin, Dako duhet...

Ish-deputeti demokrat Luçiano Boçi akuzoi deputetin socialist Sadri Abazi se ka prishur provat, duke restauruar vetë hotelin në pronësi të tij pranë pistës “Iliria”...

Habit profesori nga SHBA: Në mars ka insekte, ju tregoj provat

Një shkencëtar nga Ohio pretendon se ka gjetur prova fotografike që tregojnë se në Mars ka insekte dhe krijesa që i ngjanë zvaranikëve. Por,...

Provat që fundosin Redjan Rrajën në atentatin te mbikalimi i Shkozetit

Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë prova të forta që e implikojnë të arrestuarin Redjan Rrajën në atentatin te mbikalimi i Shkozetit, ku u...

ADN-ja fut Ronaldon në telashe, rrezikon burgun

Cristiano Ronaldo i ka punët keq pas akuzave për përdhunim që ka marrë vitin e fundit. "The Sun" raporton se disa email kanë  rrjedhur...

‘Dosje e varfër në prova’/ Ish ministri për Tahirin: Pse shtohen...

Ish ministri i Drejtësisë Ylli Manjani e ka quajtur dosjen Tahirir ‘të varfër në prova, por ta pasur në lajme’. Ai thekson se duhen...

“Shkëlzen Qordja u vra nga 2 persona”, gardisti i shkruan Berishës:...

Kur kanë kaluar vetëm pak ditë nga vdekja e shoferit të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, shtohen misteret dhe vihet gjithnjë e më shumë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!