26 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags PS

Tag: PS

Bylykbashi sqaron: Asnjë marrëveshje PD-PS për sistemin zgjedhor. Ka vetëm një...

Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi në një reagim në Facebook shuan të gjitha zërat për një marrëveshje të mundshme PD-PS sa i përket çështjes së...

Fotot/ PS rikonstrukton selinë, mobiliet e komunizmit flaken nga dritaret; mister...

Pas godinës së kryeministrisë, Edi Rama duket se ka vendosur të rikonstruktojë edhe godinën ku ndodhet selia e Partisë Socialiste. Prej disa ditësh, disa...

Kreu i PS në Dervician kallëzohet për lidhje të paligjshme të...

Ndërmarrja e Ujësjellësit në Bashkinë Dropull ka nisur së fundi një aksion për evidentimin e lidhjeve të paligjshme në rrjet. Mes rasteve ku është...

Pas sherrit, PS synon bashkëpunim me ish mbështetësit e PDIU në...

Në shkurt një sherr me shkopa bejzbolli dhe shufra hekuri, prej të cilit u lënduan 8 punonjës të bashkisë Dibër, u duk se i...

Manjani u drejtohet ish-kolegëve: Pranuat të jeni letër higienike e Kryeshefit...

Pas votimit të 75 deputetëve pro shembjes së Teatrit Kombëtar në seancën parlamentare të ditës së djeshme,  ka patur reagime të shumta të personave...

Elbasani miraton taksën e pronës, LSI dhe PDIU bashkojnë votat me...

Këshilli Bashkiak i Elbasanit u bë i pari në rang vendi që miratoi taksën e re të pasurisë, ndërsa shfrytëzoi të drejtën për ta...

Mungesa e Tahirit në 27-vjetorin e PS, ministra dhe deputetë me...

Ish-kryetari i degës së PS për Tiranën dhe ish-ministri i Brendshëm ndodhet në një përballje me drejtësinë pas akuzave për bashkëpunim në trafik droge, e...

‘Klani Veliaj’ dominon festën e PS-së së Tiranës. I pranishëm edhe...

Ditën e sotme Partia Socialiste feston 27-vjetorin. Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës ku në një prej lokaleve të këtij qyteti ka mbledhur ministrat...

Rama mbledh udhëheqësit, Tahiri i përgjigjet me socialistët e thjeshtë: Do...

Edhe Saimir Tahiri ka uruar socialistët me rastin e 27-vjetorit të Partisë Socialiste. Urimin e tij Tahiri e ka përcjellë në rrjetin social Facebook,...

Foto/ “Malësorët kanë gjak të pastër”, deputetët e Kuvendit dhurojnë gjak...

Ditën e sotme disa nga deputetët e Kuvendit të Shëqipërisë i janë bashkuar nismës së ministrisë së Shëndetësisë duke dhuruar gjak për fëmijët talasemikë. Kësaj...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!