27/01/2020
Home Tags Punesimet

Tag: punesimet

Punësimi në Kadastër, Lame flet pa dorashka: Më ndërhyjnë për qoka...

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka hapur jo vetëm garën për 74 vende të lira në Kadastër, kryesisht në Tiranë dhe Vlorë,...

Raporti/ Ujësjellës-Kanalizime Tiranë abuzime me punësimet, në një vit u shtuan...

Kompania monopol e furnizimit me ujë dhe me shërbimin e heqjes së ujërave të zeza në Tiranë, UKT, raportohet se mori një çmim për...

Audiopërgjimi/ Qeveria thotë me konkurs, por Artan Lame tregon si i...

Qeveria ka propaganduar se emërimet në administratë i ka bërë me konkurs. Por një audiopërgjim i publikuar nga Fax News tregon bisedën e zhvilluar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!