24/01/2020
Home Tags Quint

Tag: quint

SHBA dhe “katër të mëdhatë” i kërkojnë Kosovës dhe Serbisë që...

Franca, Gjermania, Italia, Mbretëria e Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës i kanë bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë që të rinisin dialogun e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!